Art & Tech
Conf 24

21 NOV 24
Kasárne /
Kulturpark

Save the 
Date!

PERIPHERY

 Art & Tech Days 2024  

Art & Tech
Conference
2024

Save the Date!

Pripojte sa k nám 21. novembra 2024 na Art & Tech Conference, na hlavné podujatie festivalu Art & Tech Days. S tohotoročnou témou PERIFÉRIA vás pozývame vkročiť na hranice kreativity a inovácií, ktoré sú miestom formovania prelomových ideí.

Táto konferencia je viac než len séria prednášok – máte exkluzívnu príležitosť stretnúť sa a nadviazať kontakty s dynamickou komunitou vizionárov a priekopníkov. Spojte sa s poprednými architektmi, dizajnérmi, umelcami, technologickými expertmi či vedcami, ktorí redefinujú pole svojho zamerania. Vstúpte do rozhovorov, vymieňajte si nápady a čerpajte inšpiráciu od najleších a najkreatívnejších mysliteľov.

Naši starostlivo vybraní rečníci ponúknu nové pohľady a inovatívne perspektívy na to, ako môže periférne myslenie riešiť globálne výzvy ako klimatická zmena, udržateľnosť či sociálne nerovnosti. Máte šancu stretnúť sa s týmito lídrami, ale aj účastníkmi konferencie, ktorí sú, rovnako ako vy, zapálení pre formovanie budúcnosti.

Art & Tech Conference vám umožní vstúpiť do komunity, ktorá si cení inovácie, kreativitu a transformačné myšlienky. Spoznajte nových ľudí, nadviažte nové spolupráce a naštartujte svoje vlastné projekty. Či už ste podnikatelia, kreatívni profesionáli, alebo jednoducho niekto, kto chce mať prehľad, táto konferencia je navrhnutá tak, aby podnietila vaše ambície a rozšírila vaše obzory.

SAVE THE DATE a nechajte sa inšpirovať 21. novembra 2024! 
Predaj lístkov bude spustený už čoskoro.